شرایط و قوانین

شرایط و قوانین Iran virtual office


لطفا به قوانین و شرایط زیر توجه داشته باشید:


·         تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را از طریق سیستم پشتیبانی و در ساعات اداری از طریق تماس تلفنی پیگیری نمایند.

·         اپراتور شرکت رایان نت متعهد می شود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی سرویس مربوطه انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.

·         سرویس های ارائه شده در این سایت، سرویس ها و خدماتی هستند که Iran virtual office با همکاری شرکت های خارجی ارائه میدهد و انجام دهنده فعالیت های خدماتی، شرکت های دیگری هستند که در ایران خدماتشان را ارائه نمیدهند و ما با کنار زدن محدودیت ها، بهره گیری از این خدمات را برای مشتریان داخل ایران میسّر نموده ایم. فلذا در مواردی مثل تغییر خصوصیات سرویس های خریداری شده، تغییر شهر سرویس(مثلا تغییر خط تلفن یا دفتر مجازی خریداری شده، از لندن به نیویورک) و مواردی از این قبیل که جزو تعهدات ما نیست و در شرایط سرویس امکان انجام آن قید نشده، ما تمام تلاشمان را برای جلب رضایت و تحقق خواسته های مشتریان گرامی انجام میدهیم ولی در مواردی که شرکت اصلی انجام دهنده خدمات از انجام خواسته ی مشتریان سر باز زند، ما تعهدی در قبال آن نداریم.

·         سرویس دهنده حق تصمیم بر ارائه هر یک از سرویس ها را برای خود محفوظ می دارد و در حالت هایی که امکان ارائه یکی از سرویس ها از نظر فنی و یا هر دلیل دیگر وجود نداشته باشد سرویس مشترک مذکور را لغو می نماید و وجه دریافت شده در صورتی که اشکال از طرف Iran virtual office باشد کاملا به مشترک بازگردانده خواهد شد.ولی در صورتی که اشکال قانونی یا فنی یا هر اشکال دیگری که متوجه مشتری باشد رخ دهد، مسئولیت آن به عهده ی خود مشتری میباشد (به خصوص در مورد سرویس های ثبت شرکت که گاهی اوقات نیازمند یک سری پیش نیاز ها از سمت مشتری میباشد). برای جلوگیری از این مشکلات، برای خرید سرویس های سطح بالای ثبت شرکت حتما با متخصصین ما مشاوره کنید.

·         شرکت رایان نت  متعهد می گردد تا سرویس های خط تلفن، دفتر مجازی و ثبت شرکت را همان گونه که در توضیحات آن سرویس ذکر شده به مشتریان ارائه دهد. بنا بر احتیاط در صورتی که متن توضیحات آن محصول برای شما ابهام داشت یا واضح نبود، برای جلوگیری از هرگونه سوء برداشت و مشکلات احتمالی با مشاورین و متخصصین ما حتما مشاوره کنید.  

·         پس از ثبت سفارش توسط کاربر به هیچ عنوان امکان عودت وجه و لغو سفارش بدون دلیل معتبر نمی باشد. تنها در صورتی امکان عودت و بازگشت وجه پرداختی وجود دارد که سرویس دهنده خارج کشور قادر به تحویل سرویس درخواستی شما در مدت زمان تعیین شده نباشد. با عنایت به چندین مرحله نمایش و تایید قیمت در فروشگاه و همچنین درگاه بانک، مسئولیت عدم توجه به قیمت ها بر عهده مشتری است.

·         تمامی کاربران باید به صورت کامل و دقیق مشخصات بخش خریدار نظیر نام - نام خانوادگی - ایمیل - شماره تماس همراه یا ثابت را تکمیل نمایند و به استناد آیین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۸ قانون تجارت الکترونیکی، ماده "یک" بند "د" کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند یا اینکه به دلیل طبیعت آنها نمی توانند بازپس داده شوند و یا اینکه به سرعت قابلیت فساد و خرابی دارند.” حق انصراف از معامله برای مصرف کننده ساقط می گردد، بدین منظور پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مصرف کننده به هیچ عنوان حق انصراف از خرید را نخواهد داشت.

·         مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه " یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد " ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق "داده پیام" منعقد می گردد.

ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است و ملزم به پرداخت وجه آن می باشد. توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده(Iran virtual office) تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.

·         ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش خود را ثبت نماید.

·         کاربران و مشتریان محترم برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی باشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوند.

با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

·         پرداخت وجه سرویس ها بصورت آنلاین میباشد و پس از پرداخت وجه، قرارداد قطعی شده است و در صورت درخواست لغو خرید، Iran virtual office تمام تلاش خود را برای لغو خرید و بازگشت وجه انجام میدهد ولی تعهدی در قبال این مساله ندارد.