سوالات متداول

سوالات متداول


مزیت ثبت شرکت در انگلستان چیست؟

با ثبت شرکت خود در انگلستان، شرکت خود را بین المللی خواهید نمود. همچنین امکان برقراری ارتباط با کلیه کشورهای دنیا برای شرکت شما فراهم خواهد شد، حتی کشورهایی که هر نوع معامله را با ایران تحریم نموده اند.

 

 

ثبت شرکت در انگلیس چقدر زمان خواهد برد؟

این پروسه حداکثر 3 روز کاری زمان خواهد برد ولی بر اساس سایر نیازهای شما این زمان افزوده خواهد شد، به عنوان مثال در صورتی که شما افتتاح حساب بانکی را به همراه شرکت خود انتخاب نمایید این زمان از 3 روز به 45 روز افزایش پیدا خواهد کرد.

 

 

آیا تحریم ها باعث نخواهد شد شرکت من با مشکل مواجه شود؟

خیر تا زمانی که شما بر اساس قوانین بین المللی تجارت نمایید با مشکلی مواجه نخواهید شد.

 

 

آیا حضور فیزیکی من برای ثبت شرکت در انگلستان لازم است؟

خیر، در اصل تخصص ما در اینجا به کار میاید و برای ثبت شرکت نیازی به حضور شما نخواهیم داشت.

 

 

نحوه ی خرید سرویس های Iran virtual office چگونه است؟

برای ثبت شرکت در انگلستان حتما به صورت تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید. برای خدمات دفتر کار مجازی، پس از مطالعه ی قوانین و سوالات متداول مندرج در سایت و انتخاب محصول مورد نظر، مدارک مورد نیاز ذکر شده در توضیحات آن محصول را بصورت ترجمه شده معتبر و قابل استفاده در کشور مورد نظر برای ما پست کنید و مبلغ آن را نیز در سایت پرداخت کنید تا مراحل آن طی شود .برای خدمات خط تلفن هیچ یک از این مراحل لازم نیست و فقط باید محصول مورد نظر و مدت اعتبار آنرا مشخص کنید تا قیمت نهایی محاسبه شود و پس از آن در سبد خریدتان اقدام به تسویه حساب کنید. با نهایی شدن سفارش خط تلفن و پرداخت هزینه آن، در کوتاهترین زمان ممکن این سرویس برای شما راه اندازی میشود.

دقت داشته باشید که مسئولیت صحت اطلاعاتی که به ما میدهید بر عهده ی شماست.

ضمنا اگر مدارک شما ترجمه شده نیست و یا دسترسی به ترجمه رسمی مدارک ندارید،میتوانید از خدمات ترجمه مدارک Iran virtual office  استفاده کنید

 

 

چگونه میتوان از خطوط تلفن خارج کشور استفاده کرد و آیا این خط یک خط تلفن رسمی است؟

سرویس خطوط تلفن که توسط Iran Virtual Office ارائه میشود از نوع خطوط تلفن رایگان اینترنتی و یا غیر رسمی نمیباشند، بلکه از نوع خطوط ثابت رسمی و قانونی متعلق به همان شهر و کشوریست که توسط مشتری درخواست میشود.این خطوط به هیچ وجه از نوع خطوط موبایل یا خطوط با هزینه تماس بالا نمیباشد و منحصر به تنها یک مشتری بوده و بصورت تضمین شده با پیش کد همان شهر و کشور درخواستی مشتری ارایه می شوند.

ابتدا باید پکیج و کشور و شهر مورد نظر را انتخاب کنید و پس از سفارش،لازم است یک خط تلفن ثابت و یا موبایل در ایران ارائه کنید که مایل هستید تماس های خط خریداری شده بروی آن دایورت شود.از آن پس هر تماسی که به مقصد خط تلفن خریداری شده باشد به تلفن ثابت و یا موبایل شما در ایران وصل میشود.همچنین میتوانید به راحتی از ایران با شماره همان خط تلفن خریداری شده به تمام نقاط جهان تماس برقرار کنید.

 

 

ساعات کاری پشتیبانی Iran virtual office  چگونه است؟

همه روزه حتی روزهای تعطیل تا ساعت 8 شب پشتیبانی ما پاسخگوی مشتریان میباشد.


در صورت باقی ماندن هر گونه ابهام یا سوال بعد از مطالعه ی توضیحات محصول، دسته بندی، قوانین و شرایط و سوالات متداول با ما تماس حاصل فرمایید.