طرح برنزی نشر فیزیکی کتاب در خارج کشور
جزئیات طرح برنزی نشر خارج کشور:

 • نشر فیزیکی تنها در آمازون
 • تخصیص ISBN به کتاب توسط ناشر خارجی
 • ایجاد صفحه ی معرفی کتاب در وبسایت آمازون
 • هزینه هر بار اعمال تغییرات در محتوا و جلد و صفحه : 150 هزار تومان


روند نشر کتاب در خارج از کشور:

● بررسی علمی و تایید محتوای اثر

● تخصیص ISBN به کتاب و همچنین اخذ UPC برای موسیقی و فیلم توسط ناشر خارجی

● طراحی استاندارد داخلی صفحات برای کتاب و همچنین طراحی آلبوم آرت برای آثار موسیقیایی و فیلم (هزینه جداگانه)

● طراحی جلد استاندارد برای کتاب و کاور آلبوم موسیقی و فیلم (هزینه جداگانه)

● نشر کتاب، موسیقی و فیلم در سطح جهانی توسط ناشر خارجی

● معرفی کتاب در وب سایت امازون و پورتال های دیگر جهت فروش

● ایجاد صفحه معرفی نویسنده، گروه هنری، خواننده و ... در وبسایت امازون و IMBD (هزینه جداگانه)

● تحویل تعداد مورد درخواست نویسنده (هزینه جداگانه) جلد کتاب چاپ شده و یا اثر منتشر شده به صاحب اثر در داخل کشور.

 

یکی از مزایای نشر کتاب در خارج از کشور، قابلیت نشر کتاب با بیش از 26 صفحه به عنوان حداقل صفحات است. لذا فرصت بسیار مناسبی است تا اساتید و دانشجویان و البته پژوهشگران ایران عزیزمان در جهت نشر و توسعه ی آثار علمی دانشگاهی با هزینه ای اندک اقدام به چاپ و نشر آثار علمی در قالب کتاب کنند.

Iran virtual office افتخار دارد تا با انتشار آثار از علمی و مقالات اساتید و دانشجویان نه تنها به تقویت رزومه ی ایشان کمک نماید، بلکه در جهت رشد دانشگاه ها و صنعت کشورمان برآید. باشد تا شاهد پیشرفت روزافزون جامعه ی علمی کشورمان باشیم.

 نکات مهم


 • تمامی آثار(کتاب، موسیقی و فیلم) انتشار یافته توسط ما، حق کپی رایت را برای مؤلف محفوظ می دارد. نویسنده یا صاحب اثر اختیار تام و کامل را نسبت به محتوای انتشار یافته خواهد داشت و شرکت ما هیچگونه مالکیتی بر محتوای منتشر شده ندارد. در نتیجه شما می توانید در آینده به نشر اثر خود با اختیار تمام توسط ناشری دیگر داخل یا خارج از ایران به روش های دیگر اقدام نمایید.

 
 • ناشران گرامی می توانند جهت همکاری در زمینه نشر آثار و یا دریافت نمایندگی در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایند.

 
 • لازم به ذکر است در صورت درخواست می توان برای عقد قرارداد با هماهنگی قبلی به حضور در یکی از دفاتر شرکت اقدام نمود(برای بیش از 5 عنوان کتاب) و یا روند عقد قرارداد را به شکل غیرحضوری انجام داد.

 
 •  برای تسریع روند چاپ کتاب نسبت به پرداخت آنلاین در درگاه الکترونیکی شرکت، پس از هماهنگی با شرکت به این مورد اقدام فرمایید.

 
 • شرکت رایان نت موظف است در صورت درخواست صاحب اثر تعداد موارد درخواستی از آثار انتشار یافته توسط شرکت را با دریافت هزینه های مربوطه، به آدرس صاحب اثر در ایران ارسال کند.


 
 • به عنوان هدیه به تمامی پِلَن ها ثبت یک دامنه ی رایگان .com تعلق میگیرد.

 
 • در پایان هر ماه میلادی و بر اساس فروش اثر، حق پدیدآورنده ی اثرمحاسبه و توسط شرکت در ایران به ریال پرداخت می شود.

 
 • قبل از نشر نیازی به اخد مجوز محتوا برای تکثیر و چاپ وجود ندارد ،چراکه مطابق قوانین ایالات متحده هر محتوایی قابلیت چاپ و انتشار دارد. بدین صورت کلیه آثار با مضامین ارزشی نیز به آسانی امکان چاپ و عرضه جهانی خواهند داشت. همچنین محتوای اثر شما می تواند به زبان های مختلف از جمله انگلیسی، فارسی، ترکی، کردی و یا هر زبان دیگری باشد.

 
توجه داشته باشید که فرایند چاپ و نشر کتاب در خارج کشور با آنچه که در ایران رایج است متفاوت میباشد. نشر کتاب در خارج کشور به صورت On demand (بر اساس تقاضا) انجام میشود. این نوع نشر،فقط مختص به این شرکت نیست و در تمام کشور های پیشرفته مرسوم ترین و به صرفه ترین روش است و توسط همه ناشرین از آن استفاده میشود. در این نوع نشر مراحل نشر کتاب کاملا طی میشود (اعم از اخذ مجوز چاپ و اخذ ISBN و...) و سپس به لیست کتاب های تمامی فروشگاه های فیزیکی و سایت های فروش کتاب که طرح شما پشتیبانی کند اضافه میشود و به معرض فروش قرار میگیرد. در فرایند نشر بر اساس تقاضا، هیچگونه هزینه ی اولیه معمول در ایران برای چاپ و انبار کردن کتاب به نویسنده تحمیل نمیشود، بلکه کتاب بر اساس هر سفارش خریدی که صورت بگیرد در نزدیکترین چاپخانه به محل سفارش، در همان تعداد سفارش داده شده به چاپ میرسد و برای خریدار ارسال میشود. در این روش مشکلاتی مانند تمام شدن موجودی و نیاز به تجدید چاپ، موجود نبودن کتاب در یک کشور و یا اضافه موجودی در کشوری دیگر و... به هیچ وجه وجود ندارند و بر مبنای سفارش و محل آن، تعداد جلد مورد نظر سریعا چاپ شده و ارسال میگردد.چاپ انبوه در خارج کشور فقط برای کتاب های ادبیات کلاسیک و عناوینی که بسیار پرفروش اند و یا کتاب هایی که قبلا فروش بالایی را تجربه کرده باشند استفاده میشود و برای بقیه موارد روند چاپ On demand بکار میرود.


طرح برنزی نشر فیزیکی

 • مدل کالا: نشر فیزیکی کتاب
 • موجودی: در انبار
 • 3,500,000 تومان

 • قیمت بدون مالیات: 3,500,000 تومان

برچسب ها: نشر بین المللی کتاب, انتشارات خارج کشور, نشر کتاب در آمازون, چاپ مقاله در خارج کشور, انتشارات بین المللی, آمازون ایران, آمازون کتاب